DOKÜMAN KATALOĞU

Picus - Sürekli Güvenlik Doğrulama ve İyileştirme Yazılımı

Güvenlik kontrollerinin ETKİNLİĞİNİ doğrulayın Güncel tehditleri takip edin ve ZAMANINDA karşılık verin

Picus - Sürekli Güvenlik Doğrulama ve İyileştirme Yazılımı

Siber güvenlik özellikle son dönemde saldırılarında artmasıyla tüm kurumlar için öncelikli konularda olmuş durumda. Verilerimizin güvenliğini sağlamak için sürekli yatırımlar yapıp güvenlik seviyemizi artırmaya çalışıyoruz.  Periyodik olarak kurum dışından uzmanlara yaptırdığımız testlerle güvenlik yapımızın ne durumda olduğunu belirlemeye, eksiklerimiz kapatmaya çalışıyoruz fakat bu kontroller sürekli olmadığı için olgunluk seviyemiz ne durumdayı sürekli izleyemiyoruz.

 

Picus, kurumların siber güvenlik seviyelerini etkin olarak yönetmek için sürekli güvenlik doğrulama ve iyileştirme çözümleri sunuyor. Platform gerçek tehditleri risk oluşturmadan simüle ediyor ve zaafiyet olabilecek bulguları raporluyor. Bu raporla da kurumunuz güvenlik sistemlerinin etkinliğini ölçüyor ve güvenlik notunuzu görselleştiriyor.

 

Picus'un değerli katkılarından biri de sadece sorunları belirlemekle kalmayıp, iyileştirme önerilerinde bulunması. Böylece karmaşık güvenlik araçlarının ve süreçlerinin daha iyi yönetilmesi için gereken bilgiyi sağlıyor.

 

Ülkemizde geliştirilen Picus Gartner raporlarında da kategori oluşturan ve liderler sınıfında yer alan bir çözüm. 

Desistem Çözüm Danışmanlarına Ulaşın

* Kişisel verileriniz Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir.