DELL PowerEdge R430

DELL PowerEdge R430

Güçlü, iki soketli giriş düzeyi raf tipi sunucu, yüksekliği az (1U), derinliği az (24 inç) bir kasada olağanüstü performans, yapılandırma esnekliği, yüksek kullanılabilirlik ve kolay yönetim sağlar.

Yer kısıtlamasının üstesinden gelmek için en yüksek iki soketli performansına, boyutu değiştirilebilir dahili depolama kapasitesine ve derinliği az bir kasaya gerek duyan raf ortamları için tasarlanmış PowerEdge R430 raf tipi sunucu, yüksek performanslı bilgi işleme (HPC), web tekniğine ve ölçeği genişletilebilen altyapıya mükemmel uyum sağlar. Ayrıca R430, işbirliği ve verimlilik uygulamaları, gözetim ve site güvenliği için çok iyi servis sağlar. Özel yedekleme ve geliştirme sunucusu olarak da aynı şekilde cazip bir seçenektir.

Performansta doruk noktasını sağlayın

En yeni Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v3 ürün ailesiyle çok çeşitli iş yükleri genelinde güçlü bir performans getirir. 12 DIMM yuvası ve DDR4 bellekle performansa hız kazandırın ve bellek kapasitesi işlem hacmini artırın. Maksimum 10 adet yüksek IOPS özellikli sabit sürücü ve önceki nesillere göre veri işlem hacmini 2 katına çıkaran iki adet PCIe 3.0 I/O yuvasıyla, I/O performansını geliştirin.

İşlem verimliliğini maksimuma çıkarın

Yaşam Döngüsü Denetleyicisine sahip tümleşik Dell Remote Access Controller 8'den (iDRAC8) yararlanıp dağıtımı otomatik hale getirerek üretime geçiş sürecine hız kazandırın ve daha iyi bir ROI elde edin. İzleme ve güncellemeye yönelik, kullanımı kolay otomatik çalıştırılabilir araçlarla zaman kazanın ve BT yöneticisinin enerjisini serbest bırakın. Enerji açısından verimli işlemciler, bellek, güç kaynakları ve Fresh Air 2.0 uyumluluğuyla enerji bütçelerini denetim altına alın.

Daha fazla çok yönlü çalışmayı keşfedin

Yüksekliği az (1U), derinliği az (24 inç) bir kasayla, yer kısıtlaması olan ortamlara güçlü bir performans getirin. 10 x 2,5" sabit sürücüye ulaşan ölçeklenebilir dahili depolama kapasitesiyle veri patlamasını denetim altına alın. Sanallaştırmaya ve yüksek kullanılabilirlik düzeyine sahip kümelemeye hazır, genişletilebilir bir platformla değişen iş yükü koşullarına esnek bir yöntemle ayak uydurun.


SERVER DOKÜMANLARI