DELL PowerEdge R530

DELL PowerEdge R530

Çok yönlü, hesaplı ve genel kullanıma yönelik iki soketli 2U raf tipi sunucu, çok çeşitli yaygın işletme iş yükleri için dengeli performans ve orta düzeyde ölçeklenebilirlik sağlar.

Hesaplı, sanallaştırmaya hazır, iki soketli raf tipi bir sunucuya gerek duyan veri merkezlerine yönelik olarak tasarlanan PowerEdge R530, çok çeşitli yaygın iş uygulamaları ve küçük ölçekli sanallaştırmalar için mükemmel bir platformdur. Ayrıca R530, özel geliştirme veya yedekleme sunucusu olarak da çok caziptir.

Güçlü bir performans sağlayın

En yeni Intel® Xeon® işlemci E5-2600 v3 ürün ailesiyle çok çeşitli iş yükleri genelinde performansa hız kazandırın. 12 DIMM yuvası ve DDR4 bellekle daha fazla bellek performansı elde edin. Önceki nesle göre veri işlem hacmini iki katına çıkaran üç adet PCIe 3.0 yuvasıyla birlikte beş PCIe yuvası sayesinde I/O performansını artırın.

İşlem verimliliğini maksimuma çıkarın

PowerEdge'de yerleşik olarak bulunan ve Yaşam Döngüsü Denetleyicisine sahip tümleşik Dell Remote Access Controller 8'den (iDRAC8) yararlanıp dağıtımı otomatik hale getirerek üretime geçiş sürecine hız kazandırın ve daha iyi bir ROI elde edin. İzleme ve güncellemeye yönelik, kullanımı kolay otomatik araçlarla zaman kazanın ve BT yöneticisinin enerjisini serbest bırakın. Enerji açısından üst düzeyde verimli işlemciler, bellek, güç kaynakları ve Fresh Air 2.0 uyumluluğuyla enerji bütçelerini denetim altına alın.

Daha fazla çok yönlü çalışmayı keşfedin

Maksimum 8 x 3,5" sabit sürücü desteğiyle, verilerdeki artışa kolayca uyum sağlayın. Veri koruma ve optimum performans için bir dizi RAID seçeneği arasından seçin yapın. Sanallaştırmaya ve yüksek kullanılabilirlik düzeyine sahip kümelemeye hazır, genişletilebilir bir platformla değişen iş yükü koşullarına esnek bir yöntemle ayak uydurun.


SERVER DOKÜMANLARI